5 letnia

gwarancja

Firma Metal-MR gwarantuje jakość swojego produktu.

Stawiamy na JAKOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż inwestycja jaką jest wykonanie ogrodzenia nie jest tania. Dlatego firma Metal-MR nastawia się na wysokiej jakości produkty, które mają służyć Państwu przez długie lata.

Zaczynając od certyfikowanych elementów składowych ogrodzeń, poprzez profesjonalną kadrę techniczną staramy się zapewnić Państwu jak najwyższą jakość naszych produktów i usług.

Wszystkie nasze ogrodzenia metalowe są zabezpieczane przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe wg normy PN EN ISO 1461 oraz malowanie proszkowe farbami poliestrowymi (odporne na warunki atmosferyczne). Udzielamy gwarancji 5-cio letniej na powłokę ogrodzeń metalowych.

Produkty wykonywane przez firmę ze stali nierdzewnej występują w klasach V2A; AISI 304 oraz V4A; AISI 316 i podobnie jak w przypadku stali ocynkowanej udzielamy gwarancji na 5 lat.

Aby potwierdzić jakość naszych produktów firma Metal-MR jest w trakcie wdrażania w firmie systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Czy warto oszczędzać na ogrodzeniu?

Chcemy przestrzec Państwa przed skutkami kupowania tanich produktów, których jakość wykonania dalece odbiega od naszych ogrodzeń. Często porównują Państwo nasze ogrodzenia do ogrodzeń proponowanych w dużych marketach. Pierwszą różnicą jest standardowy wymiar proponowanych przez takie sklepy przęseł, czy bram.

Firma Metal-MR każdego Klienta traktuje indywidualnie i proponowane przez nas ogrodzenie jest dopasowywane do rozmiaru działki i potrzeb w zakresie lokalizacji dróg komunikacyjnych (rozmieszczenie bram i furtek, a także boksów śmietnikowych, czy skrzynek gazowych i elektrycznych).

Natomiast najważniejszą różnicą jest jakość. Załóżmy, że poświęcamy swój czas i pieniądze na wykonanie ładnej podmurówki, po czym montujemy ogrodzenie bez warstwy antykorozyjnej lub z jej nienależytym wykonaniem. Po pierwszym roku nasza praca idzie na marne, gdyż na podmurówce pojawiają się rdzawe plamy, które niestety nie usuniemy całkowicie i trzeba zastanowić się nad wymianą podmurówki. Przemalowanie ogrodzenia nie przyniesie natomiast żadnego rezultatu, gdyż korodowanie pojawia się wewnątrz kształtownika, gdzie niestety nie pomalujemy farbą. Stawianie na jakość produktu w znaczeniu długoterminowym jest bardziej oszczędne, niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

Przebarwienia na podmurówce, widniejące plamy to ściekająca rdza z ogrodzenia słabej jakości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress