Patent

Metal-MR

Firma Metal-MR posiada patent na wzory, które produkuje.

W momencie powstania firmy wprowadziliśmy na rynek nowe wzory ogrodzeń. Jako pierwsza firma połączyliśmy stal ocynkowaną, malowaną proszkowo z elementami ze stali nierdzewnej, co dało bardzo ciekawe efekty. Wzór tralki z trzema kulami na pręcie cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

Postanowiliśmy chronić wzór, dlatego zgłosiliśmy go jako nasz wzór przemysłowy do Urzędu Patentowego RP (prawo rejestracji numer 19147 wzoru przemysłowego pt. segment ozdobny – tym samym zastrzegliśmy tralkę z trzema kulami w każdej możliwej konfiguracji).

Następnie podjęliśmy kroki, aby wzór zastrzec również na całą Unię Europejską, czego efektem są świadectwa wystawione przez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego Znaki Towarowe i Wzory (OHIM).

Od 13 listopada 2012 jest to nasz wzór i ogrodzenie z tralką składającą się z pręta oraz dwóch lub trzech kul można kupić tylko w naszej firmie. Każda próba wypuszczenia na rynek takiej tralki z pominięciem firmy Metal-MR będzie traktowana jako naruszenie licencji i zostaną podjęte odpowiednie kroki, aby przeciwdziałać takim nieuczciwym praktykom.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress