DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI OGRODZEŃ
OD 2000 ROKU

W 2002 rozpoczęliśmy działalność związaną z produkcją ogrodzeń jako spółka cywilna. Firma początkowo mieściła się w garażu, ale zapotrzebowania naszych Klientów na wysokiej jakości produkty spowodowały, że przenieśliśmy produkcję do niewielkiej hali, która w miarę upływu czasu stale powiększa się o nowe pomieszczenia. Od 2009 roku spółka podzieliła się i od tego czasu zaczęliśmy używać nazwy Metal-MR®. Po zmianie zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszych usług o wykonywanie robót budowlanych – fundamenty pod ogrodzenia, podmurówki oraz montaż elementów metalowych – ogrodzenia, bramy, balustrady. Wtedy też jako pierwsi wprowadziliśmy do oferty nowe wzory ogrodzeń ocynkowanych malowanych proszkowo w połączeniu z elementami ze stali nierdzewnej w tym z tralką nierdzewną składającą się z pręta z trzema kulami różnej wielkości. Ponieważ tralka stała się bardzo popularna i pojawiły się próby podrabiania zdecydowaliśmy się na zastrzeżenie jej jako wzoru przemysłowego początkowo w polskim Urzędzie Patentowym, a następnie w europejskim OHIM.
Jesteśmy firmą z tradycjami, więzi rodzinne, przyjacielska atmosfera w pracy przekłada się na efekt końcowy. Równie ważna jest dla nas opinia naszych Klientów dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia w naszej firmie przebiegały bezproblemowo, aby produkty były najwyższej jakości oraz aby nasi Klienci polecali nas swoim znajomym. Jest to dla nas jednocześnie najlepsze wyróżnienie jak i reklama. Ponad 4000 zadowolonych klientów! Szeroki wybór ogrodzeń i balustrad – na miejscu ponad 200 wzorów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy!
Nie stajemy w miejscu – ciągle zmieniający się rynek, potrzeby i gusta naszych Klientów inspirują nas do tworzenia nowych, unikalnych wzorów ogrodzeń, czego przykładem jest nowo powstała strona internetowa. Pełne zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze dlatego w planach jest wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO.

PATENT METAL-MR

W momencie powstania firmy wprowadziliśmy na rynek nowe wzory ogrodzeń.

Jako pierwsza firma połączyliśmy stal ocynkowaną, malowaną proszkowo z elementami ze stali nierdzewnej, co dało bardzo ciekawe efekty.

Wzór tralki z trzema kulami na pręcie cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Szeroki wybór ogrodzeń i balustrad –
na miejscu ponad 200 wzorów


Zobacz ofertę