Doświadczenie w produkcji ogrodzeń od 2000 roku

Firma Metal-MR działa na rynku kilkanaście lat gromadząc doświadczenie.

Kim jesteśmy?

W 2002 rozpoczęliśmy działalność związaną z produkcją ogrodzeń jako spółka cywilna. Firma początkowo mieściła się w garażu, ale zapotrzebowania naszych Klientów na wysokiej jakości produkty spowodowały, że przenieśliśmy produkcję do niewielkiej hali, która w miarę upływu czasu stale powiększa się o nowe pomieszczenia. Od 2009 roku spółka podzieliła się i od tego czasu zaczęliśmy używać nazwy Metal-MR®.  Po zmianie zdecydowaliśmy się  na poszerzenie naszych usług o wykonywanie robót budowlanych – fundamenty pod ogrodzenia, podmurówki oraz montaż elementów metalowych – ogrodzenia, bramy, balustrady. Wtedy  też jako pierwsi wprowadziliśmy do oferty nowe wzory ogrodzeń ocynkowanych malowanych proszkowo w połączeniu z elementami ze stali nierdzewnej w tym z tralką nierdzewną składającą się z pręta z trzema kulami różnej wielkości. Ponieważ tralka stała się bardzo popularna i pojawiły się próby podrabiania zdecydowaliśmy się na zastrzeżenie jej jako wzoru przemysłowego początkowo w polskim Urzędzie Patentowym, a następnie w europejskim OHIM.

Na chwilę obecną tralka może być legalnie wytwarzana na terenie Unii Europejskiej jedynie w naszej firmie. Chęć ciągłego ulepszania jakości naszych produktów była powodem zainwestowania we własną lakiernię proszkową i tak od 2012 roku wszystkie nasze produkty są malowane z najwyższą starannością na terenie naszego Zakładu. Po zakończeniu budowy lakierni proszkowej postanowiliśmy zadbać o komfort naszych Klientów odwiedzających nas w firmie jak również o pracowników. Dlatego zakupiliśmy budynek mieszczący przed latami Zakład Koszykarski rodziny Neuberg i zaadaptowaliśmy go na budynek usługowo-handlowy. Zapewniliśmy tym samym pracownikom naszej firmy zaplecze socjalne natomiast naszym Klientom bardziej komfortowe biuro obsługi. W planie jest zrobienie ekspozycji naszych elementów tuż obok biura. Od 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z niemiecką firmą Croso,  która oferuje najwyższej  jakości elementy  ze stali nierdzewnej mające zastosowanie przy budowie balustrad  ze stali nierdzewnej jak i balustrad z wypełnieniem szklanym.

Czego Państwo mogą być pewni zamawiając w naszej firmie?

Budowa nowego ogrodzenia, balustrady czy wymiana istniejącego już produktu stawia nas przed wieloma wyborami. Co wybrać? W jakiej firmie? Jaka jest jakość produktu? Dlatego proces od pierwszej rozmowy z Państwem o oczekiwaniach,  po finalne zakończenie prac musi być jasny, bezproblemowy i komfortowy.

Właśnie dlatego zapewniamy bezpłatną wycenę, doradztwo techniczne przy wyborze produktu oraz pomiar u Państwa. Jeśli nie są Państwo jeszcze zdecydowani na model możemy wykonać wizualizację ogrodzenia na tle Państwa domu. Ogrodzenia wykonujemy kompleksowo: od fundamentów poprzez podmurówki, słupki, produkcję dopasowaną do Państwa wymagań, montaż wszystkich elementów – ogrodzeń z bramami i furtkami, balustrady, skrzynki pocztowe, domofony, videodomofony, boksy śmietnikowe.

Ogrodzenia wyposażamy w profesjonalne mechanizmy firmy CAME, które sterują naszymi  bramami  przesuwnymi, dwuskrzydłowymi lub bramą garażową czy oświetleniem ogrodu.

Wszystkie elementy metalowe są zabezpieczone przed korozją – poprzez cynkowanie zgodnie z normą PN EN ISO 1461 oraz malowanie farbami proszkowymi poliestrowymi, takie połączenie zapewnia długoletnią ochronę produktu. Udzielamy nawet 5 lat gwarancji na nasze produkty.

Na co stawiamy?

Jesteśmy firmą z tradycjami, więzi rodzinne, przyjacielska atmosfera w pracy przekłada się na efekt końcowy. Równie ważna jest dla nas opinia naszych Klientów dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia w naszej firmie przebiegały bezproblemowo, aby produkty były najwyższej jakości oraz aby nasi Klienci polecali nas swoim znajomym. Jest to dla nas jednocześnie najlepsze wyróżnienie jak i reklama.

Ponad 4000 zadowolonych klientów!

Szeroki wybór ogrodzeń i balustrad –  na miejscu ponad 200 wzorów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy!

Co dalej?

Nie stajemy w miejscu – ciągle zmieniający się rynek, potrzeby i gusta naszych Klientów inspirują nas do tworzenia nowych, unikalnych wzorów ogrodzeń, czego przykładem jest nowo powstała strona internetowa. Pełne zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze dlatego w planach jest wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO.

metalowe bramy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress